Dowiedz się więcej
Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej o naszych metodach leczenia. Pamiętaj!
Najpierw usuwamy ból, a potem jego przyczynę!

Laser o wysokiej energii wiązki

iLUX SMART to lekki, kompaktowy i prosty w obsłudze aparat do laseroterapii wysokoenergetycznej: cechy te w połączeniu z jego wydajnością sprawiają, że stanowi idealne narzędzie dla każdego terapeuty, który potrzebuje intuicyjnego i solidnego urządzenia podczas codziennej pracy.

Aparaty z serii SMART posiadają wysokiej jakości, 7-calowy ekran dotykowy oraz obszerną, interaktywną bibliotekę schorzeń. Dodatkowo istnieje możliwość aktualizacji oprogramowania aparatu do modułu ScanX – automatycznego skanowania – który wykorzystywany jest do leczenia dużych obszarów ciała.

Zasilanie100÷240V 50÷60Hz
Moc10 W
Wyświetlaczkolorowy, dotykowy ekran 7”
CertyfikatCE0051
OprogramowanieMectronic’s own MecOS 5.0 Real-Time Operating System
Wymiary295 x 265 x 147 mm
Waga4 kg
Tryb pracyCiagły (CW), Pojedynczy impuls, PULS 1, PULS 2, PULS 3, E2C (stochastyczny), Antinf (przeciwzapalny), HPM, Dimmer
Pobór mocy160 VA
Kalibracjaautokalibracja sondy laserowej
Długość fali1064 nm
Tryby specjalneJoule, punktów spustowych, czasowy
Efekty terapiibiostymulacyjny, przeciwzapalny, przeciwbólowy, przeciwobrzękowy, rozluźniający
Biblioteka schorzeń60 interaktywnych patologii
Klasa laseraIV
Akcesoria w zestawienakładka na aplikator (mała, pedał przenośny, pedał stacjonarny, miarka do wyznaczania pola zabiegu, okulary ochronne 651-MTM, plakietka z lampką ostrzegawczą, klucz bezpieczeństwa, kabel zasilający Schuko
Automatyczny moduł ScanXOpcjonalnie

Najważniejsze cechy i własności

Dlaczego warto skorzystać?

Laser o mocnej wiązce działa bardzo precyzyjnie. TO urządzenie zostało opracowane po to, aby w jak największym stopniu wspomagać regenerację tkanki w miejscu jej uszkodzenia lub powstania patologii. Działa prezycyjnie – energia nei rozprasza się poza obszar celowych tkanek. To urządzenie to skuteczna formuła leczenia i wspierania działań fizjoterapeutycznych.