Terapia TECAR

ABSOLUTNY TOP OF THE TOP!
Skuteczne usuwanie bólu i jego przyczyn. Sprawdzona, przebadana naukowo i stosowana przez najlepszych sportowców. Usuwamy ból i jego przyczyny.

Terapia manualna

Idealne rozwiązanie wspomagające i lecznicze, może skutecznie zastępować leczenie farmakologiczne, a w niektórych przypadkach zapobiec interwencji chirurgicznej. Ceniona i skuteczna terapia!

Masaże lecznicze

Idealne rozwiązanie wspomagające i lecznicze, może skutecznie zastępować leczenie farmakologiczne, a w niektórych przypadkach zapobiec interwencji chirurgicznej. Ceniona i skuteczna terapia!.

Drenaż limfatyczny

Wykorzystując umiejętności naszych terapeutów w połączeniu z najnowocześniejszą techniką medyczną, potrafimy skutecznie wyleczyć i usunąć ból

Fizjoterapia uroginekologiczna

Wspomagamy i prowadzimy do szybkiego powrotu do pełnej sprawności sprzed porodu. Pomagamy kobietom z problemami z mięśniami dna miednicy oraz innymi dysfunkcjami narządu rodnego

Rehabilitacja dziecięca

Mocna strona naszego instytutu. Rehabilitacja dzieci w szerokim zakresie, w tym dzieci z niepełnosprawnościami i problemami, które rozumiemy. Kochamy wszystkie dzieci i serdecznie zapraszamy!

Skuteczne leczenie bólu

Usunięcie bólu następuje już na pierwszym spotkaniu, chociaż może nieznaczące, ale jednak. Późniejsza terapia przynosi niesamowite efekty! Mamy opracowane własne metody i pracujemy tylko ze specjalistami medycyny!

ZAPYTAJ

O SZYBKĄ
POMOC

i wsparcie

Napisz do nas. Odpowiadamy na kadą wiadomość, która do nas trafia. Postaramy się spełnić Twoje wymagania, odpowiedzieć na wiadomość, przesłać ofertę - słowem - pomóc w tym, czego od nas oczekujesz. 

Co mówią nasi pacjenci?

Rehabilitacja dziecięca na wysokim poziomie. Po raz pierwszy spotkaliśmy się z tak niesamowitą obsługą, która przede wszystkim chciała pomóc.

Karolina M. Nowy Sącz

Skorzystałem z terapii TECAR. Po raz pierwszy w życiu, po dosłownie kilku zabiegach, zapomniałęm o bólu kręgosłupa w odcinku lędźwiowym. Szczerze polecam każdemu! Ta terapia czyni cuda!

Grzegorz, Halina Nowy Sącz